2024 Kış Mevsim Ödülleri Sahiplerini Buluyor!

Şampiyonluk Ligi’nde Kış Mevsimi’nin en iyilerini belirleme vakti geldi. 10 farklı ödül, ‘’15 Mart’’ günü sahiplerini bulacak.

ÖDÜLLER

En İyi Üst Koridor 

En İyi Ormancı 

En İyi Orta Koridor 

En İyi Nişancı 

En İyi Destek

6. hafta itibariyle en az 6 maça çıkmış ve hala bir takımla kontratı bulunan bütün oyuncular bu ödüller için yapılacak oylamaya katılabilir.

Mevsimin En Değerli Oyuncusu

6. hafta itibariyle en az 6 maça çıkmış ve maç sonlarında en az iki defa “en değerli oyuncu” seçilmiş bütün oyuncular oylamaya katılabilir.

Mevsimin En Çok Gelişen Oyuncusu

Daha önce Şampiyonluk Ligi’nde dört ya da daha fazla maça çıkmış oyuncular arasında Şampiyonluk Ligi sunucu ekibinin belirlediği 8 oyuncu oylamaya katılabilir.

Mevsimin Genç Oyuncusu

11 Mart 2024 tarihinde 22 yaşından gün almamış olan, 6. hafta itibariyle en az 6 maça çıkmış ve hâlâ bir takımla kontratı bulunan bütün oyuncular oylamaya katılabilir.

Taraftar Özel Ödülü

6. hafta itibariyle en az 6 maça çıkmış ve hala bir takımla kontratı bulunan bütün oyuncular oylamaya katılabilir. Taraftar Özel Ödülü için buradaki bağlantıdan oy kullanabilirsiniz.

En İyi Koç Ekibi

6. hafta itibariyle en az 6 maça takımının başında çıkmış en az bir üyeye sahip koç ekipleri oylamaya katılabilir.

JÜRİ

Taraftar Özel Ödülü dışındaki bütün ödüller; Şampiyonluk Ligi koç ekipleri, Şampiyonluk Ligi yayın ekibi ve espor medyasının seçilmiş üyeleri tarafından belirlenecek. Taraftar Özel Ödülü, ŞL izleyicilerinin verdiği oylarla sahibini bulacak.

Oylamalar 7 Mart günü başlayacak ve 14 Mart günü sona erecek. Sonuçlar 15 Mart günü ilan edilecek.