ŞL 2023 YAZ MEVSİMİ 8 HAZİRAN'DA BAŞLIYOR

Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi, 8 Haziran Perşembe günü başlıyor. Yeni mevsime başlamadan önce gelecek mevsime dair planlarımızdan bahsetmek istedik. 

YENİ YAYIN DÜZENİ

EMEA Masters boyunca yayında yaptığımız ufak dokunuşların oldukça olumlu tepkiler aldığını ve yayın hakkında konuşulmasını fazlasıyla teşvik ettiğini gözlemledik. LDLC OL galibiyetinin baget ekmekle kutlanması, Japone ile Euphony’nin efsane pozu, Craft1x ile yapılan soru cevap etkinliği gibi keyifli anlar yayınları açık bir şekilde çok daha ilgi çekici hale getiriyor.

Yaz Mevsimi için yayın içeriklerine daha fazla efor ve zaman ayırarak bu tarz unutulmaz anların sayısını arttırmak istiyoruz. Oyuncularımızın yüzlerini daha fazla göreceğiniz, seslerini daha fazla duyacağınız, yayın ekibimizin eğlenceyi ve analizi daha güçlü bir şekilde sunacağı yeni bir düzene geçiş yapacağız.  

TÜRKİYE 2. LİGİ

Şampiyonluk Ligi yeniden başlarken Türkiye 2. Ligi de hayatımıza giriyor. 10 takımın 2024 Şampiyonluk Ligi’nde yer almak için mücadele edeceği lig için açık elemeler çok yakında başlıyor. Ayrıntılar ve duyurular için LoLespor hesaplarını takipte kalın!

2023 YAZ MEVSİMİ FİNALİ

Lig aşamasında puan tablosunun ilk altı sırasında yer alan takımlar adını mevsim finallerine yazıdracak. 1. Tur, 2. Tur ve Yarı Final eşleşmelerinin ardından ise mevsimin finalistleri belli olacak.

Mevsimin en iyi takımı Yaz Mevsimi Finali’nde belirlenecek. Yaz Mevsimi Finali’ni seyircili olarak düzenlemeyi planlıyoruz. 

Tarih ve mekân için ayrıntılar önümüzdeki dönemde belli olacak!

2023 EMEA MASTERS YAZ MEVSİMİ FİNALİ

Yaz Mevsimi’nin en başarılı üç takımı Türkiye’yi yeniden EMEA Masters’ta temsil edecek! Bahar Mevsimi’nden farklı olarak bu defa EMEA Masters Finali Fransa'nın Montpellier şehrinde ve seyircili olarak gerçekleşecek. Ayrıntılar için makaleyi ziyaret edebilirsiniz!

Şampiyonluk Ligi ve 2. Lig hakkındaki duyurular için LoLespor hesabını takip edebilirsiniz. Yaz Mevsimi’ndeki yayınlarda görüşmek üzere!